اینترنت همراه اول

اینترنت نامحدود رایگان


 تمدید طرح اینترنت نامحدود رایگان (ویژه زمستان)

تمدید طرح اینترنت نامحدود رایگان پاییزی، با تغییر ساعت طرح به ۳ بامداد تا ۷ صبح

به پاس استقبال مشترکین از طرح اینترنت نامحدود رایگان پاییزی ۹۶، این طرح از تاریخ ۱۴ دی ماه ۹۶، با تغییر ساعت به ۳ تا ۷ صبح تمدید شد. مشترکین همراه اول می توانند با خرید هر یک از بسته های اینترنت همراه اول، از ساعت ۳ تا ۷ صبح از ترافیک رایگان اینترنت به صورت نامحدود بهره‎مند شوند.

  • کلیه مشترکین اعتباری و دائمی که بسته اینترنت فعال دارند می توانند از این طرح استفاده کنند و این هدیه شامل مشترکینی که از اینترنت با تعرفه آزاد استفاده می کنند، نمی شود.
  • درصورتی که بسته مشترک قبل از ساعت ۳ صبح یا بین بازه ۳ تا ۷ صبح به اتمام برسد و مشترک بسته رزروی نداشته باشد، ترافیک اینترنت وی با تعرفه آزاد محاسبه خواهد شد.
  • مشترکینی که دارای بسته های اینترنتی شبانه محدود و نامحدود ۲ تا ۷ صبح هستند، در ساعات ۳ تا ۷ صبح می‌توانند از ترافیک رایگان استفاده نمایند.
  • این طرح شامل ترافیک اینترنت بین الملل و همچنین سایت های داخلی و شامل تمام بسته های یک روزه، یک هفته، یک ماهه، ۳ ماهه، ۶ ماهه، یکساله، بسته های ویژه مشترکین جدید و سایر بسته های اینترنت مانند بسته-های اینترنت همراهی و بسته های هدیه طرح تعویض سیم به یوسیم (۱۵ و ۲۰گیگابایت) می شود.
  • مشترکین از هریک از درگاه های فعالسازی مانند *۱#، *۱۰#، *۱۰۰#، *۱۰۰۰#، پیامک ۸۰۸۰، پیامک ۱۰، وب سایت و اپلیکیشن «همراه من» و IVR اقدام به خرید بسته کنند، مشمول این طرح می شوند.
  • طرح به صورت خودکار برای کلیه مشترکینی که بسته دیتا دارند فعال شده و نیازی به شماره گیری کد خاصی برای فعالسازی طرح نیست.

منبع: همراه اول