راهنمای جستجو در سایت

 راهنمای جستجو در سایت:

 

 

  ·         بخش جستجوی فون واژه:

 

 برای این قسمت به چند روش می توان اقدام کرد:
 
  
 

 
روش اول-  جستجوی نام یا برند مورد نظر بصورت انگلیسی یا فینگلیش:

 

 مزیت این روش این است که تبدیل فون واژه به شماره را نیز نمایش می دهد.

در این روش علاوه بر نشان دادن شماره معادل آن نام یا برند، همه فون واژه هایی که با آن کلمه کلیدی تعریف شده باشد نمایش داده می شود. این روش عمدتا برای نامها یا برندهای مطرح و تک املایی یا با املای مشخص بهترین روش جستجو می باشد.
  
 

روش دوم-  جستجو با نام یا برند فارسی:

 

  اما گهگاه دیده می شود که برخی اسامی فارسی چندین روش املایی بصورت فینگلیش دارند و هر بار جستجو ممکن است درصورتیکه کلمات کلیدی آن تعریف نشده باشد کاری طاقت فرسا و وقت گیر باشد برای چنین کلمات یا فون واژه هایی بهتر است بصورت فارسی جستجو شود تا همه نوع املای آن بصورت فینگلیش را لحاظ کرده و همه فون واژه های آگهی شده در سایت را نمایش دهد. بعنوان نمونه برای این حالت می توان نام پوریا را مثال زد که به چندین روش نوشته می شود از جمله:

Poorya-Pourya-Pooria-Pouria-Purya-Puria,…
که به راحتی می توان با جستجوی صرفا فارسی نام "پوریا" به فون واژ های آگهی شده با این نام در سایت دسترسی پیدا کرد.
 
 
 

روش سوم-  جستجو با شماره معادل برند یا نام مورد نظر شما:

 

 برخی فون واژه های آگهی شده در سایت صرفا بر اساس برندها و نامهای شناخته شده آگهی شده اند و چه بسا هر شماره ای شامل نام یا برندی باشد که شناسایی نشده و مغفول مانده و بنابراین کلمه کلیدی با آن نام برای این فون واژه تعریف نشده باشد در صورتیکه چنین فون واژه ای در سایت وجود دارد.

بهتر است برای چنین مواردی برند یا نام مورد نظر خود را بصورت شماره معادل آن با املای مشخص را جستجو نماییم تا همه فون واژه های آگهی شده که شامل آن شماره می باشد و در سایت آگهی داده شده نمایش داده شود.
مثلا برای نام جستجوی برند یا نام اپل Apple  بهتر است بصورت شماره معادل آن جستجو کردد مثلا شماره 27753 را جستجو نمایید.
  
 
 

·        بخش تبدیل شماره به فون واژه:

 

 از هر هزار شماره تلفن یا موبایل موجود یک شماره بصورت فون واژه می باشد که از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و چه بسا که ممکن است شماره موبایل یا تلفن شما نیز اگر خوش شانس باشید جزو همین آمار یک در هزار باشد که برای کشف فون واژه موجود در آن می توانید از این قسمت استفاده نمایید.

 
در این قسمت صرفا باید شماره خود را بصورت عددی ترجیحا با پیش شماره و یا حتی بدون پیش شماره وارد نمود و سپس دکمه تبدیل را بزنید.

 این قسمت با توجه به برنامه تعریف شده، تمام نامها یا برندهایی که شماره شما شامل آن می گردد را جستجو نموده و نتایج آنرا نمایش می دهد.

در صورتیکه خوش شانس باشد ممکن است شماره شما شامل فون واژه 7 یا 8 حرفی برجسته ای گردد که از نوع طلایی بوده و با توجه به برند و پیش شماره ممکن است ارزش خط شما از 10 تا صدها برابر افزایش یابد.
تمام فون واژه های یافت شده نمایش داده می شود که بصورت طلایی، نقره ای و برنزی تقسیم بنده شده اند.
 
البته بعد این موارد فون واژه های 4 و 3 و 2 حرفی موجود در ابتدای بخش اصلی شماره شما نیز نمایش داده می شود که این قسمت صرفا جهت اطلاع شما می باشد که ممکن است بخشی از آن برای  شما جالب باشد و بخواهید جهت به یاد ماندن بهتر شماره تان به دوستان نزدیک خود عنوان کنید و البته ارزش تجاری ندارند.
مگر اینکه شرایط خیلی خاص برای شماره شما حاکم باشد بطوریکه ترکیب عددی و حروفی آن مجموعا شماره برجسته ای تشکیل دهد.