خدمات ویژه سایت آیتل

 

 

 

خدمات ویژه آی تل

 

 

 

جهت کسب اعتماد و اطمینان بیشتر خریداران محترم، این سایت خدماتی ویژه را برای تمام یا بعضی خطوط  قائل گردیده که امید است بتواند بعضی دغدغه های اولیه شما خریداران محترم را مخصوصا با توجه به جدید بودن کاربرد فون واژه و مزیتهای تجاری آن، رفع نماید:

  

تخفیف ویژه:

این تخفیف هر از چند گاهی برای یک بازه کوتاه مدت،  به بعضی از فون واژه ها جهت افزایش انگیزه خرید مشتریان آن فون واژه انجام می گیرد.   

 

خدمت ویژه طلایی: 

فروشنده طی این خدمت ویژه، تعهد زیر را متقبل می گردد:

تضمین یکساله بازگشت اصل سرمایه در صورت انصراف:

 جهت جلب اعتماد و اطمینان بیشتر، پس از خرید قطعی  (زمان زدن سند به نام خریدار در دفاتر خدمات ارتباطی رسمی و مورد اعتماد)؛ تا یکسال مهلت داده می شود، چنانچه خریدار به هر دلیلی خواهان پس دادن فون واژه، باشد؛

  

« فون واژه فروخته شده، به قیمت فروخته شده، پس گرفته می شود»

در صورت درخواست، این تعهد، در متن قراردا د  بین خریدار و فروشنده  قید می گردد. 

  

(تجربه ما نشان داده است با توجه به اینکه فون واژه ها  به علت ویژگی منحصر بفرد بودن خود، کالای سرمایه ای محسوب شده و  روز به روز بر ارزش آنها افزوده می گردد، تاکنون هیچ کس تمایلی جهت استفاده از این خدمات ویژه طلایی نداشته است)

   

مشاوره رایگان جهت راه اندازی یک کسب و کار تخصصی و پررونق:

یکی از بهترین کارکردهای فون واژه، امکان « راه اندازی یک کسب و کار تخصصی و پررونق» است که این سایت توسط کارشناسان مربوطه خود، تمامی مشاوره های لازم را در این زمینه، بصورت رایگان  در اختیار متقاضیان محترم این خدمت قرار می دهد.

در موارد دیگر کسب و کارهای فعال نیز، این سایت جهت استفاده بهینه از اثر تبلیغاتی و بازاریابی  فون واژه تمامی تجربیات خود را بصورت رایگان در اختیار خریداران محترم قرار می دهد. 

 

 

بازاریابی مجدد:

این سایت پس از خرید خریدار، بصورت توافقی، مسوولیت بازاریابی مجدد آن  فون واژه را با هر قیمت پیشنهادی خریدار برعهده می گیرد. این خدمت برای تمامی فون واژه ها، انجام می گردد.

  

تبلیغات اختصاصی و وسیع برای فون واژه های تجاری فعال و برتر:

این سایت برای مشتریانی که از فون واژه خریداری شده خود، استفاده تجاری می کنند، در این سایت برای مدتی تبلیغات نموده و ضمن اطلاع رسانی به ببینندگان سایت در مورد فعال بودن فون واژه و نوع خدمات آن،  برای هر فون واژه فعال، که از خدمات مطلوبی برخوردار باشد، صفحه اختصاصی نیز ایجاد کرده و محصولات و خدمات آن شرکت یا شخص را تبلیغ می نماید.