آپتل

آپتل، اپراتور تلفن همراه

 

شرکت نگین ارتباطات آوا در ابتدا مبادرت به تولید و توزیع نرم افزاری جهت کارهای پرداختی و بانکی از قبیل انتقال پول، خرید شارژ و … نمود. بعد از مدتی حالا روابط عمومی نگین ارتباطات آوا از راه اندازی یکی از هوشمندترین شبکه های نسل جدید اپراتورها در ایران را خبر داده. سیم کارت های آپتل از سیم کارت های نسل جدید (یوسیم) با قابلیت های برقراری مکالمه، تبادل پیامک و دسترسی به اینترنت های پرسرعت ۳G، ۴G، ۴.۵G و LTE هستند. 

روابط عمومی این شرکت همچنین از توزیع این سیم کارت ها با پیش شماره ۰۹۹۹۱ خبر داده. قیمت اولیه سیم کارت های عادی این اپراتور (به معنای روند نبودن شماره آن) ۱۷۳هزار تومان است که از طریق نرم افزار آپ قابل خریداری است. همچنین این سیم کارت برای مشترکین نمونه و وفادار آپ (کسانی که حداقل سه ماه این نرم افزار را نصب کرده باشند یا از اولین استفاده آنها از کد دستوری *۷۳۳# گذشته و همچنین در ۶ماه قبل حداقل ۲۰ تراکنش با آپ دارند)

این اپراتور از اپراتورهای مجازی MVNO می باشد که در تاریخ دهم اسفند ماه سال ۱۳۹۵ پروانه اپراتور مجازی را از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور گرفته است. سیم کارت های آپتل در تمام نقاط ایران آنتن خواهند داد (هر جایی که هر یک از سه اپراتور دیگر آنتن داشته باشد)

 

خدمات آپتل

آپتل با ارائه خدمات و سرویس های متنوع ارتباطی و نیز ارزش افزوده خاص و ویژه، تجربه ای متفاوت برای مشترکین رقم می زند.

• پوشش سراسری
تمامی سیم کارت های دائمی آپتل در کلیه نقاط ایران دارای پوشش و آنتن دهی سراسری است.

• اینترنت LTE و +۴G

آپتل به عنوان ارائه دهنده خدمات تلفن همراه، اینترنت پرسرعت بی سیم را بر پایه فناوری های LTE و +۴G به شما ارائه می دهد. به منظور بهره مندی از خدمات آپتل در مناطق تحت پوشش شبکه، کافی است اینترنت تلفن همراه خود را فعالسازی کنید.
• تماس بین الملل
اگر در داخل ایران هستید و می خواهید با هزینه های کمتر و مقرون به صرفه تری با کشورهای دیگر تماس بگیرید، می توانید از طرح بین الملل آپتل بهره مند شوید.

• رومینگ
با استفاده از طرح رومینگ، از خدمات مکالمه، اینترنت و پیامک آپتل در دیگر کشورها برخوردار شوید. برای بهره مندی از این سرویس، کافی است در قسمت تنظیمات تلفن همراه خود، گزینه Roaming را به حالت روشن قرار دهید.

• باشگاه مشتریان
اگر از مشترکین همیشگی آپتل هستید،با افزایش امتیازات خود در باشگاه مشتریان از طرح ها و امکانات ویژه بهره مند شوید.

• کیف پول
در صورتی که از مخاطبان مشترک آپتل و اپلیکیشن آپ هستید، امتیازهای دریافتی خود را در کیف پول خود ذخیره کرده و با استفاده از آن از خدمات ویژه آپتل و اپلیکیشن آپ برخوردار شوید.

منبع: سایت آپتل

*************************************************

سایر لينکهای مفید سایت:

آشنایی با فون‌واژه

مزایای فون‌واژه

 هر شماره آیتل = یک شغل تخصصی، پایدار و پر رونق

 گوشیهای هوشمند (اندرویدی، آیفون و...)، شماره های حروفی آیتل را می شناسند

(شماره گیری سریع دوستان، ارسال آسان پیامک،  ...)

خرید فون واژه به قیمت اپراتور

 خرید فون واژه به قیمت شماره عددی