تماس با ما

    1) خریدار فون واژه هستید:

    * فون واژه شما در سایت موجود است:

    پس از هماهنگی های لازم، در یکی از دفاتر مخابراتی رسمی و مورد اعتماد خریدار و فروشنده، مراحل انتقال سند انجام خواهد شد. در تمامی موارد تمام  اصول حقوقی و عرفی رعایت شده تا هیچ گونه شبهه و احیانا سوء تفاهمی در آینده ایجاد نگردد. معمولا ارتباط ما پس از سند زدن، با مشتریان خود قطع نشده و تجربه های کاری خود را جهت هر چه استفاده بهتر تجاری از فون واژه خریداری شده، در اختیار مشتریان محترم قرار خواهیم داد. همچنین می توانیم بازاریابی مجدد آن را با قیمت پیشنهادی خریدار بر عهده بگیریم.

 

  * فون واژه شما در سایت موجود نیست:

 با توجه به تجربه خود، بهترین و مناسبترین فون واژه برای کسب و کار شما پیشنهاد شده و راهنمایی های لازم را جهت تهیه آن به ارزانترین قیمت ممکن انجام خواهیم داد.

 

  2) فروشنده فون واژه هستید:

 می توانید فون واژه خود را در صورتیکه از کیفیت لازم برخوردار باشد با قیمت متعارف و کارشناسی شده بصورت رایگان در این سایت آگهی نمایید.

این سایت اکیدا، از آگهی فروش فون واژه هایی که وضعیت اختیار و یا مالکیت آن مخدوش است، معذور است.

 

سایت آی تل، به پشتوانه تجربه کاری خود، آمادگی همکاری با مراکز مخابراتی سراسر کشور را دارد، و علاوه بر امکان شناسایی فون واژه های موجود در آن مراکز، امکان بازاریابی و برگزاری مزایده آنها را نیز دارد.

 

 3) ارائه دهنده خدمات از طریق فون واژه هستید:

   این سایت آماده است شما را در بخش «فون واژه های فعال»،  به عنوان یکی از پیشروان استفاده از فون واژه، به عموم معرفی نماید و  درآینده نیز با ایجاد صفحه اختصاصی به تبلیغات و معرفی خدمات شما بپردازد.

راههای ارتباطی: 

تلفن:

 0212222iTel 

 0212222 4835

موبایل:

0910Ahmadia 

 09102462342