خرید فون واژه به قیمت اپراتور

 

درصورتیکه با فون واژه کاملا آشنا هستید می توانید از طریق لینکهای معرفی شده در زیر فون واژه مورد نظر خود را خریداری نمایید.

خرید فون واژه از ایرانسل:

پس از کلیک بر روی گزینه ایرانسل در جدول زیر به صفحه خرید سیم کارت در سایت ایرانسل هدایت می شوید، سپس نوع خط خود انتخاب نموده و در صفحه ای که باز می شود بر قسمت جستجو با اسم کلیک کنید. سپس در کادر مربوطه برند یا نام مورد نظر خود را به لاتین وارد نموده (مثلا Amir) خودبخود شماره معادل عددی نیز نمایش داده می شود، (2647) پس از آن دکمه جستجو را زده تمامی شماره های موجود معادل نام Amir نمایش داده می شود. شما می توانید بهترین گزینه موجود را انتخاب و سپس برای ادامه خرید اقدام نمایید. احتمال دارد برای نامهای 6 و مخصوصا 7 حرفی، بعلت محدودیت آنها گزینه ای موجود نباشد می توانید با شیفت دادن یک رقم به جلو 5 یا 6 حرف اول آنرا جستجو نمایید، البته این نوع شماره به کیفیت شماره اول مورد درخواست خود نیست اما حداقل 5 یا 6 رقم از شماره شما را با برند یا نام مورد نظر شما کدگذاری نموده و راحت تر به یاد سپرده می شود و در جای خود ارزش خاص خود را دارد. مثلا ممکن است کسی به شماره 0902Printer نتواند دسترسی پیدا نماید اما حداقل می تواند شماره 09021Printer را مالک شود. البته همانطور که مشاهده می کنیم r آن بیرون از محدوده شماره اصلی می افتذ اما در شماره گیری اضافی (Overdialing) خلل خاصی به کلیت ماجرا وارد نمی شود و معمولا این حروف اضافه چه گرفته شوند یا گرفته نشوند تماس برقرار می شود.

خرید فون واژه از رایتل: 

متاسفانه رایتل هنور بخش خرید بصورت فون واژه خود را راه اندازی ننموده و بنابراین باید قبل از اقدام به خرید شماره معادل برند و نام خود را محاسبه نمایید.

برای اینکار می تواند از صفحه کلید گوشی موبایل خود و یا دربعضی گوشیها همچون سامسونگ و ال جی و ... از بخش پیامک استفاده نمایید و زمانیکه از شماره خود مطمئن شدید جهت خرید  همان شماره اقدام نمایید. در ضمن از بخش جستجوی فون واژه سایت آیتل نیز می توانید استفاده کنید، در این بخش چه چنین شماره ای موجود باشد یا نباشد شماره معادل برند یا نام مورد نظر شما را نمایش می دهد. شماره معادل نام یا برند خود را شناسایی نموده و سپس دقیقا همان شماره را مستقیما از اپراتور رایتل تهیه نمایید.

خرید فون واژه از همراه اول:

متاسفانه به دلیل تغییر نحوه خرید و تصادفی بودن 3 رقم آخر، تهیه فون واژه از همراه اول بسیار سخت شده است.


 

اپراتور پیش شماره ها

 قیمت نهایی    ملاحضات
رایتل

0920

0922

دایمی: 131,800 تومان

اعتباری: 20 هزار تومان

---
ایرانسل

0935

0903

0902

اعتباری: 10 هزار تومان

دائمی: 60 هزار تومان

در بخش جستجو با اسم به راحتی شماره معادل نام یا برند خود را جستجو نمایید.
همراه اول 0990 ---

متاسفانه به دلیل تغییر نحوه خرید و تصادفی بودن 3 رقم آخر،

تهیه فون واژه از همراه اول بسیار سخت شده است.