هم کد سازی استان یزد

 

هم‌کد سازی استان یزد  تغییر کد به ۰۳۵

 

در راستای اجرای طرح هم‌کد‌سازی تلفن ثابت در استان‌های‌ کشور، کلیه شماره تلفن‌های ثابت استان یزد از ساعت 22 چهارشنبه 28 آبان هم‌کد شده و كدهاي بين شهري 0351 و 0352 به 035 تغيير مي‌كند.

طرح هم كدسازي تلفن‌هاي ثابت در 30 مركز شهري و 120 مركز روستايي در سطح شهرستان‌هاي يزد، اردكان، ميبد، بافق، بهاباد، مهريز، خاتم، تفت، اشكذر و ابركوه انجام شده و شماره مشتركين از 7 رقم به 8 رقم تغيير مي‌كند.

با اجرای این طرح، سایر شهرستان های تابعه یزد با استان همکد شده و مشترکان برای تماس های داخل استان، نیازی به شماره گیری کد ندارند.

مشترکان تلفن ثابت شهر یزد که حدود 61.5درصد شماره های استان را شامل می شود، بدون تغییر شماره های قبلی فقط عدد 3 افزوده می شود.

در این طرح شماره هفتم 9.5درصد مشترکان ،شماره هفتم و هشتم 20درصد گروه دیگری از مشترکان و شماره های پنجم و هفتم و هشتم 9درصد از مشترکان برخی شهرستان ها تغییر می کند.

در شماره های GSM روستایی نیز عنوان كرد: كلیه شماره های روستایی با ۰۳۵۵۸ آغاز می شود.

مشتركين تلفن‌هاي ثابت در شهرستان‌‌ها و روستاهاي استان يزد براي اطلاع از تغييرات و دريافت شماره جديد خود مي‌توانند تا قبل از ساعت 22 روز چهارشنبه 28 آبان ماه با 118 و سامانه گوياي 3535 در محدوده استان و شماره 03519713535 در خارج از استان و بعد از ساعت 22 با 118 و سامانه گوياي 3535 در داخل استان و در خارج از استان با شماره 03539713535 تماس بگيرند.

همچنين مشتركان مي‌توانند با مراجعه به سايت شركت  مخابرات استان يزد به نشانیwww.yazdtelecom.ir  و واردكردن شماره تلفن قديم، از شماره جديد خود مطلع شوند.

******************************

سایر لینکهای مفید سایت:

آشنایی با فون‌واژه

 پرسشهای متداول فون واژه و پاسخ آنها

مزایای فون‌واژه

 

هر شماره آیتل = یک شغل تخصصی، پایدار و پر رونق

فون واژه؛ حوزه ای جدید و بکر برای سرمایه گذاری در ایران

 

گوشیهای هوشمند (اندرویدی، آیفون و...)، شماره های حروفی آیتل را می شناسند

(شماره گیری سریع دوستان، ارسال آسان پیامک،  ...)

 

نمونه فون واژه های خارجی

 نمونه فون واژه های ایرانی

 

فروش ویژه آیتل؛ «طرح الماس»: نام از شما، خرید از ما