هم کد سازی استان خوزستان

 

 

هم کد سازی استان خوزستان

 

تاریخ شروع طرح: ساعت 22 چهارشنبه 30/7/93

 

طرح هم کدسازی تلفن های ثابت در ۱۲۵ مرکز شهری و ۲۳۳ مرکز روستایی در سطح شهرستان های اهواز، باوی، آبادان، اندیمشک، ایذه، باغملک، ماهشهر، هندیجان، بهبهان، خرمشهر، دزفول، سوسنگرد، هویزه، رامهرمز، رامشیر، هفتگل، شادگان، شوش، دشت آزادگان، شوشتر، امیدیه، گتوند، مسجد سلیمان، اندیکا، لالی، حمیدیه، آغاجاری و کارون انجام شده و شماره مشترکین از ۷ رقم به ۸ رقم تغییر می‌کند.

بر اساس طرح هم کدسازی، خوزستان به ۳ ناحیه شامل ناحیه مرکزی، شمالی و جنوبی تقسیم شده است. به تلفن های ناحیه مرکزی شامل شهرهای اهواز، دشت آزادگان، حمیدیه، شوشتر، باوی و گنوند پیش شماره ۳ اضافه می شود. ناحیه شمالی شامل دزفول، اندیمشک، شوش،مسجد سلیمان، لالی، ایذه، باغملک، رامهرمز، رامشیر و هفتگل است که پیش شماره ۴ به تلفن های این شهرها افزوده می شود و به تلفن های منطقه جنوب نیز پیش شماره ۵ اضافه می شود که این ناحیه شامل شهرهای آبادان، ماهشهر، سربندر، خرمشهر، شادگان، هندیجان، امیدیه، بهبهان و آغاجری است.

براساس این گزارش، مشترکین تلفن‌های ثابت در شهرستان‌ها و روستاهای استان خوزستان برای اطلاع از تغییرات و دریافت شماره جدید خود می‌توانند تا قبل از ساعت ۲۲ روز چهارشنبه (93/7/30) با ۱۱۸ و سامانه گویای ۳۱۲۱ در محدوده استان و شماره ۰۶۱۱۳۱۲۱ در خارج از استان و بعد از ساعت ۲۲ با ۱۱۸ و سامانه گویای ۳۱۲۱ در داخل استان و در خارج از استان با شماره ۰۶۱۳۱۲۱ تماس بگیرند

همچنین مشترکان می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت مخابرات استان خوزستان به نشانی www.ict-khz.ir و واردکردن شماره تلفن قدیم، از شماره جدید خود مطلع شوند.

منبع: www.ict-khz.ir

 

****************************

سایر لینکهای مفید سایت:

آشنایی با فون‌واژه

مزایای فون‌واژه

 

هر شماره آیتل = یک شغل تخصصی، پایدار و پر رونق

 

گوشیهای هوشمند (اندرویدی، آیفون و...)، شماره های حروفی آیتل را می شناسند

(شماره گیری سریع دوستان، ارسال آسان پیامک،  ...)

 

فروش ویژه آیتل؛ «طرح الماس»: نام از شما، خرید از ما

 

«با آیتل، دیگر فراموش نخواهید شد.»